Příměstský tábor Dobrodružství v Bobří zaHRAdě

20.04.2021

Příměstské tábory Dobrodružství v Bobří zaHRAdě se budou konat od 12.7-16.7.2021 a od 23.8.-28.7.2021. Cena za turnus je 1650 Kč.

Program tábora se bude odehrávat převážně v Bobří zahradě v centru města. Budeme hodně sportovat/pohybovat se a tvořit v přírodní zahradě, plnit úkoly, kvízy, bude také prostor na svobodnou hru a prozkoumávání Bobřího hradu, pískoviště, houpaček a dalších - prostě léto, jak má být. Budeme klást důraz na individuální přístup ke každému dítěti. Ve středu se vydáme na celodenní výlet do Valmezu, navštívíme nové komunitní multifunkční centrum (knihovna, kino), klub deskových her Vrtule a místní ekocentrum. V pátek se vydáme na výlet do Teplic na Zbrašov. V případě nepříznivého počasí alternativa zajištěna. Norské přísloví však praví, že není špatné počasí jen špatné oblečení , proto budeme hodně času trávit venku, tak jak je dětem přirozené.

Věříme, že program bude zábavný pro děti a z pohledu rodičů bude program zejména zodpovědný a bezpečný, připravený s ohledem na všestranný rozvoj dětí. Jako organizace úzce spjata s přírodou se budeme snažit o to, aby děti nenásilnou formou získávaly zodpovědnější přístup k životnímu prostředí.